Masážne okuliare

sú určené na tlakovú očnú masáž, ktorá niekoľkými minútami relaxácie ponúka príjemný zmyslový zážitok. Znižuje stres a navodzuje zákazníkovi intenzívne relaxačné pocity.

ÚČINKY

  • TLAKOVÁ MASÁŽ VZDUCHOM (tlaková terapia): podporuje drenážny efekt ošetrenia a pomáha zmenšovať vačky pod očami.
  • VIBRAČNÁ MASÁŽ: aktivuje zónu očného okolia a zmenšuje pocit únavy. Stimuluje predovšetkým akupunktúrne body, čím u zákazníka navodzuje behom ošetrenia pocit pokoja a toľko prospešnú relaxáciu.
  • TERMICKÁ MASÁŽ (teplo): napomáha znížiť stres a posilňuje účinok kozmetických prípravkov, ktoré sa následne aplikujú.
  • ZAPOJENIE RELAXAČNEJ HUDBY za účelom navodenia úplnej relaxácie. Masážne okuliare majú vnútornú pamäť, kde sa ukladá hudba prostredníctvom USB, aby bolo možné vybrať hudbu podľa potrieb zákazníka.
  • ERGONOMICKÝ DESIGN: zakrivená forma okuliarov a vypolstrovaný materiál vnútrajška napomáha perfektnému prispôsobeniu sa na tvár, maximalizuje tak pocit relaxácie a pohody, ktorú zákazník vníma behom ošetrenia.

Použitie prístroja prináša príjemný zážitok na úrovni zmyslov. Ponúka nový rozmer uvoľnenia, ako fyzického, tak i psychického, aby zákazníčka zažila úplnú holistickú starostlivosť. Je to pridaná hodnota oproti „bežnému“ kozmetickému ošetreniu v salóne krásy.

 

Jeseň a zima sú optimálnym obdobím na chemický peeling, mezoterapiu a permanentný makeup. Viac info nájdete v jednotlivých sekciách