Lash lift & botox

Čo je lash lift?

Je to procedúra, ktorá natočí a zvýrazní vaše prirodzené riasy. Oko sa krásne optický zvýrazní a zväčš. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje alebo sú alergické na používané lepidlá.

Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia.

Po vytočení a nafarbení rias sa následne na mihalnice aplikuje botox.

Čo je lash botox?

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Tie dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lift & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou.

V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.

Táto nová metóda je vhodná na všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé. Vďaka šetrnej procedúre Lash lift & botox budú vaše mihalnice prirodzene vytočené cca 6–8 týždňov

Celá procedúra trvá približne 90 minút.

Upozornenia

Po aplikácii nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up (špirála, očná linka, očné tiene na oči…). Po uplynutí 24 hodín  si mihalnice môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi.

Mihalnice si nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice.

Túto procedúru je možné absolvovať najskôr raz za 4 týždne, nie skôr.

Po absolvovaní Lash liftingu a botoxu sa nesmú 6 týždňov aplikovať umelé mihalnice.

Jeseň a zima sú optimálnym obdobím na chemický peeling, mezoterapiu a permanentný makeup. Viac info nájdete v jednotlivých sekciách