Laminácia obočia

Laminácia je nová metóda v úprave obočia, ktorá dlhodobo obočie zafixuje, narovná a napomáha podstatne zlepšiť stav chĺpkov. Prírodné chĺpky obočia sa narovnajú v určitom smere a fixujú pomocou kombinácie prípravkov. Tieto prípravky zjemnia a posilnia obočie, chĺpky sa potom oveľa ľahšie upravujú do vami požadovaného tvaru.

Dĺžka procedúry cca 45 min.

Ako to celé prebieha?

Laminácia prebieha v niekoľkých kokoch. Aplikujú sa 2 základné prípravky: prvá substancia zmäkčí chĺpky obočia a pripraví ich na lamináciu. Druhá ich „zrekonštruuje“ a udrží v upravenom tvare. Počas aplikácie sa obočie niekoľkokrát vyčesáva aj kvôli lepšiemu rozloženiu prípravkov. Súčasťou techniky je aj nanesenie farby a záverečnej keratínovej výživy.

Pre koho je vhodná laminácia obočia?

Technika je vhodná pre všetkých, čo majú tenké obočie, pri asymetrií a rôznych nepravidelnostiach rastu obočia, pri zlom smere rastu jednotlivých chĺpkov. Je to vhodné aj pri hustejšom obočí, hlavne v prípade „neposlušných „ chĺpkov, ktoré sa nedajú formovať ani gélom. Samotný efekt vydrží individuálne podľa typu a kvality obočia 3-4 týždne. 

Lash lift & botox

Čo je lash lift?

Je to procedúra, ktorá natočí a zvýrazní vaše prirodzené riasy. Oko sa krásne optický zvýrazní a zväčš. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje alebo sú alergické na používané lepidlá.

Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia.

Po vytočení a nafarbení rias sa následne na mihalnice aplikuje botox.

Čo je lash botox?

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Tie dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lift & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou.

V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.

Táto nová metóda je vhodná na všetky typy mihalníc – rovné, vytočené, jemné, hrubé, krátke i dlhé. Vďaka šetrnej procedúre Lash lift & botox budú vaše mihalnice prirodzene vytočené cca 6–8 týždňov

Celá procedúra trvá približne 90 minút.

Upozornenie.

Po aplikácii nesmie prísť obočie 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up, tiene na obočie. Po uplynutí 24 hodín si obočie môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi. Túto procedúru je možné absolvovať najskôr raz za 4 týždne.

Jeseň a zima sú optimálnym obdobím na chemický peeling, mezoterapiu a permanentný makeup. Viac info nájdete v jednotlivých sekciách