Kozmetika v salóne

Naša pleť je našou vizitkou. Aby sa cítila dobre a vyzerala zdravo, je nutné jej poskytnúť pravidelnú, vysoko kvalitnú starostlivosť presne podľa jej individuálnych potrieb.

V mojom salóne pracujem s kozmetikou DR. BELTER, Skeyndor, Mesosystém a Casmara

DR. BELTER preferuje prírodu. Všetky produkty sú vyrobené z 95-100 % z prírodných látok. Má vlastný GreenTec štandard kvality čo znamená, že kozmetika Dr, Belter kladie dôraz na používanie látok z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a kombinuje ich s vysoko inovatívnymi pro-medicínskymi účinnými látkami. Neobsahuje minerálne oleje, silikóny a mikroplasty. Kombinuje prírodné ingrediencie s najnovšími patentovanými zložkami. Základom sú biomimetické zložky napodobňujúce biologické potreby pleti. Spolu so vzácnymi rastlinnými extraktmi tvoria zloženie, ktoré zaisťuje vysokú znášanlivosť s pokožkou a mimoriadny efekt.

SKEYNDOR je značkou profesionálnej kozmetiky, ktorá ponúka viac ako 20 produktových linií, ktoré pokrývajú každý aspekt estetickej starostlivosti o pokožku. Vďaka tomu sa SKEYNDOR stal jednou z vedúcich firiem na súčasnom trhu. Ide o španielsku kozmetickú značku, ktorá je známa po celom svete a je špecialistom v obore ANTI-AGE starostlivosti o pleť. Všetko vďaka skvelému tímu vedcov, laboratórnemu výskumu a dlhoročným skúsenostiam.

Motto: "Poskytovať najlepšiu kvalitu - predovšetkým vďaka inovačnému, vedeckému výskumu a účinným aktívnym zložkám".

MESOSYSTEM profesionálna kozmetika prináša ucelenú radu VYSOKO KVALITNÝCH PRÍPRAVKOV .. S OKAMŽITÝM VIDITEĽNÝM ÚČINKOM NA PLEŤ. Efektívne rieši celú škálu problémov a defektov na pokožke, ktoré tradičná kozmetika využívajúca bežných aktívnych zložiek v nízkej koncentrácii vyriešiť nedokáže. Inovačné aktívne látky vyrobené pomocou špičkových technológií, vysoko koncentrované prípravky a prepracované a praxou dôkladne preverené postupy zaručujú jedinečnú efektivitu a dosiahnutie požadovaných výsledkov a spokojnosť tisícov zákazníkov.

CASMARA je španielská profesionálna kosmetika, je výsledkom 40 rokov vývoja a inovácie v obore profesionálnej kozmetiky. Výsledkom sú efektívne kozmetické ošetrenia pokožky s využitím exkluzivnych aktivnych zložiek. Vysoká účinnosť a zároveň šetrnosť kozmetických prípravkov k pleti je absolutnou prioritou. V salóne využivam hlavne ich jedninečné alginátové masky, textilné booster masky a masážne okuliare.

 

 

Jeseň a zima sú optimálnym obdobím na chemický peeling, mezoterapiu a permanentný makeup. Viac info nájdete v jednotlivých sekciách